Kierownik Robót Elektrycznych/Budowlanych

Chcemy powierzyć Tobie następujące zadania:

  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej zgodnie z Prawem Budowlanym,
  • Przygotowanie zamówień materiałów, usług i sprzętu, wybór podwykonawców,
  • Nadzór nad podległymi elektromonterami i podwykonawcami zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót,
  • Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych,
  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót,
  • Przygotowanie zapytań ofertowych, zamówień oraz umów z Podwykonawcami i Dostawcami,
  • Pomoc w tworzeniu i analizie harmonogramu oraz monitorowaniu postępu robót,
  • Współpraca z Kierownikami Budowy i Kierownikami Robót,
  • Nadzór nad gospodarką materiałową,
  • Wykonanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, uprawnienia SEP mile widziane,
  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych,
  • Umiejętność obsługi programów: MS Project oraz MS Office w szczególności programu Excel,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy,
  • Odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów,
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.