PBE ELBUD GDAŃSK SA

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud Gdańsk SA jest firmą z ponad 65 – letnim doświadczeniem w dziedzinie budownictwa elektroenergetycznego i ogólnego. Początki firmy sięgają roku 1949, kiedy pod nazwą Zakład Budowy Sieci Elektrycznych w Gdańsku nastąpiło uruchomienie jej działalności w ramach wielozakładowego Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Krakowie. W wyniku zmian strukturalnych przeprowadzonych w energetyce, od 1990 roku firma rozpoczęła działalność samodzielnie. Kolejnym etapem w procesie restrukturyzacji firmy było jej przekształcenie w kwietniu 1992r. w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa. Od 2012 roku PBE Elbud Gdańsk SA jest członkiem grupy kapitałowej SEPO z siedzibą w Knurowie, która w 2016 r. przekształciła się i obecnie funkcjonuje w obrocie gospodarczym pod nazwą SHK Holding z siedzibą w Knurowie.

Działalność PBE Elbud Gdańsk SA opiera się na dwóch podstawowych filarach:

• usługach budowlanych w zakresie budownictwa elektroenergetycznego i ogólnego (użytkowego i przemysłowego),
• usługach doradczych i projektowych obejmujących kompleksową realizację wszelakich inwestycji.

PBE Elbud Gdańsk SA dysponuje fachową kadrą techniczną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zapewniającą wysoką jakość oraz sprawną realizację wykonywanych prac.

Domeną firmy jest:

 

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW I USŁUG

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

SATYSFAKCJA KLIENTA

KONKURENCYJNE CENY

ISO 45001:2015

ISO 14001:2015

ISO 9001:2015

Jesteśmy przekonani, że nawiązanie przez Państwa kontaktu i współpracy z PBE Elbud Gdańsk SA zaowocuje korzystnymi dla obu stron efektami.