Inżynier Elektryk/Asystent Kierownika Projektu

Chcemy powierzyć Tobie następujące zadania:

  • Identyfikowanie zakresu prac systemów elektrycznych,
  • Sprawdzanie dokumentacji projektowej i tworzenie dokumentacji powykonawczej,
  • Udział w procesie składania ofert,
  • Kontrola i rozliczanie prac brygad elektrycznych,
  • Współpraca z działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności elektroenergetyka lub pochodne,
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, automatyki,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną schematami elektrycznymi,
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych,
  • Samodzielność w działaniu oraz odnajdowanie się w pracy zespołowej,
  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad pracami ekip własnych i podwykonawców,
  • Wspieranie kierownika robót elektroenergetycznych,
  • Odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów,
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.